Oficjalny portal Zakładu Usług Komunalnych w Miękini

eBOK
Przejdź do: Mapa serwisu
Przejdź do: Wersja Kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS

Wyszukiwarka


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
powrót

Aktualności


Menu lewe

Zdalny odczyt wodomierzy

4 listopada 2022
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini kontynuuje przygotowania do wdrożenia usługi zdalnego odczytu wodomierzy. Kolejny etap zadania realizowany będzie w miejscowościach Żurawiniec, Kokorzyce i Krępice.
Od września do końca października br. w miejscowościach Białków, Łąkoszyce, Wilkostów, Wojnowice i Czerna łącznie zainstalowanych zostało 200 szt. nowych wodomierzy. Wymiana urządzeń na nowe konieczna jest w celu ich przystosowania do usługi zdalnego odczytu. Dzięki temu możliwe będzie odczytanie stanu pobranej wody bez konieczności wchodzenia na posesję czy do mieszkania odbiorcy. Dane te będą automatycznie przesyłane za pomocą aplikacji do urządzeń Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini i na tej podstawie wystawiany będzie dokument księgowy. Do zainstalowania w w/w miejscowościach pozostało jeszcze ok. 50 wodomierzy.

Odbiorcy, których nie zastano w domu i nie dokonano wymiany wodomierza proszeni są o jak najszybszy kontakt z Zakładem Usług Komunalnych w Miękini pod nr tel. 71/ 317-81-66.


Stopka