Oficjalny portal Zakładu Usług Komunalnych w Miękini

eBOK
Przejdź do: Mapa serwisu
Przejdź do: Wersja Kontrastowa serwisu
Przejdź do: RSS

Wyszukiwarka


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
powrót

Aktualności


Menu lewe

Wymiana wodomierzy w Pisarzowicach

10 lipca 2023
Kolejną miejscowością gminy Miękinia, w której prowadzone są prace związane z wymianą przez Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Miękini wodomierzy, przystosowanych do zdalnego odczytu, są Pisarzowice.
Na terenie gminy pracownicy ZUK Sp. z o.o. w Miękini zainstalowali już ponad 1700 wodomierzy umożlwiających zdalnych odczyt stanu licznika zużytej wody. Prace prowadzone były wcześniej Krępicach, Kokorzycach, Żurawińcu, Mrozowie, Wilkostowie, Czernej, Wojnowicach, Białkowie, Łąkoszycach, Brzezinie i Brzezince Średzkiej. Wciąż jednak nie wszyscy mieszkańcy w/w miejscowości umówili się na wymianę wodomierza, wobec czego nie jest możliwe całkowite wdrożenie usługi. Ponownie informujemy, że wprowadzenie usługi nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami po stronie mieszkańców, koszt w całości ponosi spółka Zakład Usług Komunalnych w Miękini.

Odbiorcy, których nie zastano w domu i nie dokonano wymiany wodomierza proszeni są o jak najszybszy kontakt z Zakładem Usług Komunalnych w Miękini pod nr tel. 71/ 317-81-66.


Stopka